• Wpisów: 19
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis: 4 dni temu, 21:27
  • Licznik odwiedzin: 1 084 / 29 dni
 
chibimangaija
 
Hejka, jak tam poranek ??? Bo u mnie od samego rana przeszła burza :/
No i wracając do tytułu Pet Shop of Horrors, jest to jedno z moich ulubionych Anime.
Może trochę opiszę zarys tego co dzieje się w tym Anime ( chociaż spróbuje :D )
Ogólnie w Chinatown mamy sklep zoologiczny, gdzie możemy kupić zwierzęta egzotyczne. Jednak, dla wyjątkowych osób są wyjątkowe zwierzęta. Moim zdaniem jakby odpowiadały czasami ich wewnętrznym pragnienia.
I jest trochę inaczej niż w naszych, Polskich zoologach. Że za nim wyjdziemy z tym zwierzątkiem trzeba podpisać umowę, która jak dobrze pamiętam ma 3 lub więcej zasad. I takie długie, zdanie że sklep nie bierze odpowiedzialności za to co stanie się kiedy zasada zostanie złamana. I oczywiście mamy detektywa, który jest świadkiem różnych tajemniczych morderstw. Który po przez zebranie wszystkich poszlak zebranych przy ofiarach trafia do sklepu zoologicznego w Chinatown :D.
Jest jak dobrze pamiętam 4 odcinki, które opowiadają różne historię. Moim zdaniem pierwszy odcinek jest przerażający. Jednak niesie jakieś pouczenie, takie jest moje zdanie. Jak trafiłam na to Anime ???
Otóż siedzą na YouTube, szukałam mocnego brzmienia. I znalazłam ten film :D, który macie poniżej :32 rysunki inspirowane Pet Shop OF Horrors

20170827_094848.jpg


20170827_094904(1).jpg


20170827_095335.jpg

Miłej Niedzieli :*

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego